Allen&Heath představuje nové mixážní pulty řady SQ

25.10.2017


Nové mixážní pulty řady SQ jsou připraveny na budoucnost díky revoluční XCVI 96kHz FPGA technologii, kterou známé z mimořádně úspěšné a oceňované řady dLive. Přináší koherentní mix, bohatou výpočetní kapacitu pro veškeré vstupy a výstupy, špičkové zvukové rozlišení a systémovou latenci pod 0,7 ms.


Představujeme Vám tak dva zcela nové mixážní pulty, SQ5 a SQ6.
SQ5 je vybavený 16 preampy a 17 fadery s možností 19” montáže do racku, u SQ6 nalezneme 24 preampů a 25 faderů.
Oba pulty je možné rozšířit až na fyzických 48 vstupů skrze přímé připojení racků AR a AB (z řad GLD/QU), stejně tak jako DX (dLive). Pulty mají slot na rozšiřující karty, přičemž lze brzy očekávat karty DANTE, Waves a další, které přinesou možnost nahrávání a FoH/monitor zapojení.


SQ-DRIVE přináší možnost přímého multitrack nahrávání na USB flash v rozlišení 96kHz (maximálně 16 kanálů v 96kHz, 32 ve 48kHz) Stejně tak je pulty možné připojit k PC/Mac čímž se z nich stává ASIO/CORE zvuková karta 32x32 IO s MIDI a DAW ovládáním.


SQ pracují se základní sadou DEEP processing algoritmů známých z řady dLive včetně oceňovaných kompresorů a lampových preampů které je možné použít přímo v rámci vstupních kanálů. Plně integrovaný je také automatický mikrofonní mixpult - AMM.


SQ se ovládá pomocí velké multi-touch obrazovky s výbornou viditelností a sady podsvětlených otočných ovladačů. Kanálové stripy jsou PLNĚ konfigurovatelné. U SQ5 má uživatel k dispozici 8 softkey tlačítek a u SQ6 dokonce 16 softkeys a 4 konfigurovatelné otočné ovladače.


SQ je centrálním prvkem nového ekosystému s aplikacemi pro dálkové ovládání pomocí tabletů iOS a Android. Je rozšiřitelný pomocí GDL/QU dsnake (48kHz) a zároveň dLive DX (96kHz). Pomocí rozšiřujících karet bude možné audio sdílet jak s GLD či iLive, tak s dLlive, a samozřejmě I s mnoha dalšími DANTE či Waves nebo AES67 zařízeními.


SQ je perfektním řešením pro AV, rentálky, instalace i živé kapely. Je kompaktní, rozšiřitelný, s mimořádně nízkou latencí. Díky 96kHz XCVI FPGA nemá, především pokud jde o zvukovou kvalitu, ve své cenové kategorii žádného vážného konkurenta.

První dodávky očekáváme koncem listopadu a srdečně Vás zveme na DEMO12 kde bude řadě SQ věnovaný samostatný seminář a bude možné si oba modely vyzkoušet! 

SQ5
Allen&Heath

kompaktní digitální mixážní systém, 17x fader, rozšiřitelné vstupy výstupy

66 990 Kč
(2 481,11 €)

SQ6
Allen&Heath

kompaktní digitální mixážní systém, 25x fader, rozšiřitelné vstupy výstupy, XCVI FPGA jádro

88 190 Kč
(3 266,30 €)