DEMO 12 - Fotogalerie 1

22.11.2017

Dvanáctý ročník výjimečné prezentační akce DEMO 12 je za námi a jsme velice rádi, že jsme v prostorách Kina Brandýs měli možnost během uplynulých dvou dnů přivítat přes 200 návštěvníků, kteří měli jedinečnou možnost se skrze přednášky, praktické ukázky a konzultace s kolegy z oboru dozvědět novinky z oblasti ozvučovací a osvětlovací techniky. 

Ve foyer Kina Brandýs bylo možné na přehrávaném multitrackovém záznamu vyzkoušet uživatelské rozhraní nových digitálních mixážních systémů Allen&Heath SQ5 a SQ6 s již známými pulty Allen&Heath dLive C1500, QU-16 Chrome a Mackie DC16. Návštěvníci DEMO 12 měli volný přístup samotnými pultům a jejich funkcím a na odborné dotazy ohledně workflow odpovídali zkušení kolegové Martin Dušák, Zdeněk Patera a Martin Holas.

Dalé zde probíhal porovnácí poslech na malých aktivních systémech RCF ART 710-A mkIV + RCF SUB 702-AS II, RCF ART 310-A mkIV + RCF SUB 705-ASII, RCF 735-A mkIV a ART 315-A mkIV. Systém Mackie DC16 byl přímo zapojen do nových studiových monitorů ADAM Audio S3V.
V první části naší fotogalerie naleznete velice povedené fotografie od našeho nového kolegy Tomáše Procházky.
Samozřejmě se můžete s námi těšit na další ročník „nikdy nekončícího seriálu“ DEMO