EAW Anna na 13. Letní evropské filharmonii 2018 v Chomutově

18.07.201812. července se v zaplněném chomutovském letním kině odehrála 13. Letní evropská filharmonie a sbor.

Prostor samotného letního kina a celková náročnost akce vedla k použití adaptivního systému EAW Anna, který díky vysokému rozlišení a výjimečným vlastnostem splňoval náročné požadavky pro reprodukci klasické hudby.

Konfiguraci systému prováděla firma FOR SOUND s.r.o.

 

Evropská letní filharmonie a sbor je výjimečný projekt, který nabízí ke vzájemnému prožití úsilí o co nehezčí tón a přináší intenzivní prožití hudebního poselství a radosti ze společného hraní.

Z mnoha zemí Evropy přicházejí zpěváci a hudebníci s cílem účastnit se projektu. Společně zde hrají mladí i staří, profesionálové i začátečníci. Někteří mentoři jsou hudebníci z Robert-Schumann-Philharmoine a jiných saských orchestrů, z partnerského města Ústí nad Labem a z Rumunska.


Evropská letní filharmonie a sbor je profesionálně vedený workshop pro hudební nadšence každého věku od 7 do 99 let, pro žáky hudebních škol, zpěváky a laiky, profesionály i důchodce. Hudebnice, hudebníci, zpěvačky a zpěváci studují společně koncertní program a koncertují na závěr před širokým publikem. Mladí hrají vedle starších, laikové vedle profesionálů, projekt je dostupný pro každého a nabízí na obdivuhodně vysoké úrovni fascinující koncertní zážitek. Evropská letní filharmonie je otevřená pro každého, důležité je nadšení pro hudbu, hraní v orchestru a společný čas přesahující kultury a hranice.

Unikátní událost Letní evropská filharmonie je součástí mezinárodního projektu Viva la musica, který je podporovaný Evropským fondem pro regionální rozvoj, jedná se také o dlouholetou kooperaci partnerských měst Chemnitz a Ústí nad Labem.

 

Seznam použité techniky:

Digitální mixážní systém: Allen&Heath dLive S5000 + DM48

PA: 2x 4ks EAW Anna

ANNA G12
EAW

adaptivní fullrange, 8 x 1" + 4 x 5" + 2 x 10" - sestava 12 modulů

7 147 794 Kč
(277 046,28 €)

ANNA
EAW

adaptivní fullrange, 8 x 1" + 4 x 5" + 2 x 10" - 1 modul

444 726 Kč
(17 237,44 €)