Instalace PRODANCE v pražském klubu Lávka

Instalace PRODANCE v pražském klubu Lávka

 

I stručný seznam výrobců zařízení, která jsme dodali do Klubu Lávka by byl poměrně působivý. Za nejdůležitější ale považujeme fakt, že po katastrofální povodni, která klub v roce 2002 i s celou technikou prakticky zničila, jsme znovu dostali důvěru majitele a v minimálním čase jsme ho mohli nově a v rozšířené sestavě vybavit. Každý profesionál zná dobře vysokou hodnotu takové důvěry.

Celý komplex vznikl v průběhu let  1990 - 1992 spojením Muzea Bedřicha Smetany, respektive jeho zadní části, s vedlejším objektem – někdejší ledárnou. Inspirací k celkovému pojetí interiéru v několika úrovních (patrech) byla návštěva JUDr. Gajdečky, majitele klubu, v Galerii moderního umění ve Stuttgartu. Při stavbě byly objeveny zasypané sklepy pod divadlem (Muzeum B. Smetany),které byly sanovány a propojeny s ostatními částmi klubu. V roce 2002 byl celý podnik de facto zcela zničen povodní, takže vše bylo nutné vybudovat úplně znovu.

Protože k nejlepšímu patří to nejlepší, nebylo šetřeno ani na zvukové a světelné technice, takže zde můžete slyšet reproduktorové soustavy elitní značky EASTERN ACOUSTIC WORKS (EAW) společně s produkty, rovněž americké firmy, QSC – světové jedničky mezi profesionálními zesilovači a nebo sledovat světelnou show efektů značky ROBE.
Výhradním dodavatelem světelné a zvukové aparatury byla pražská firma PRODANCE a dle slov majitele klubu Lávka JUDr. Gajdečky ke spokojenosti jeho i hostů.