Kvant, Robe a Rane DJ na galavečeru firmy Philip Morris ČR a.s.

29.11.2018

Historická stavba s unikátním podzemním systémem staré čistírny odpadních vod v pražském Bubenči (www.stara-cistirna.cz) se stala dějištěm galavečera firmy Philip Morris ČR a.s. u příležitosti uvedení nové generace zahřívaného tabákového výrobku IQOS 3 na český trh.

Akci, které se osobně zúčastnil i Árpád Könye, generální ředitel a předseda představenstva české pobočky tabákového koncernu Philip Morris International  po celou dobu jejího konání doprovázela žánrově pestrá hudební produkce.  

Na scéně se kromě vynikajicí violoncellistky Terezy Kovalové a houslisty Filipa Jančíka ukázalo DJské trio Friky, Tentato a Shock’O.  Na své djské vystoupení použili 2x Rane Seventy-Two, 1x Rane Sixty-Two a dohromady 4x Rane Twelve.


Světelný design zde realizovala pražská firma Audiolight service a pro tento účel zde použila unikátní LED fixturu Kinetic Lightning ball od slovenské firmy Kvant lasers v kombinaci s inteligentními hlavami a wash-efekty české značky Robe. Výsledkem bylo vkusné a citlivé osvětlení sálu společenské události, která byla v produkci agentury YEZEDE.


TWELVE
Rane

motorizovaný kontrolér pro DJs, USB, navrženo pro Serato DJ

19 990 Kč
(774,81 €)

SEVENTY-TWO
Rane

Profesionální battle mixer, 4,3” dotykový displej, 3x MAG THREE fader, 2x efektová jednotka FLEX FX

46 990 Kč
(1 821,32 €)