Nový standalone systém pro DJs, Denon DJ Prime 4

17.01.2019


 

Společnost Denon DJ představila nový standalone systém pro DJs Prime 4, který přináší 10‘‘ dotykový displej, dva nezávislé výstupy pro zóny, solidní bicí pady, dva mikrofonní vstupy a vysokorychlostní 2,5‘‘ SATA slot pro harddisk.

 

Od displeje ke stage

Systém Prime 4 je vybaven 10‘‘ dotykovým displejem podporující gesta a přináší tak pokročilou taktilní interakci s Vaší hudební sbírkou. Vaše selekce je od Vás vzdálena pouhým dotykem prstu. 


Kreativita a rytmus

Systém Prime 4 umožňuje dynamické a kreativní zásahy do přehrávaných skladeb pomocí 8 multifunkčních bicích padů, které lze odpalovat jak v režimu Hot Cue tak jako remixové body a roll a slice scény. 

Tímto způsobem mohou DJs během svých vystoupení rychlou hrou prsty instantně prodlužovat build-upy a celé skladby, kombinovat do sebe různé žánry, přehazovat rychlosti a vrstvit skladby ve stejné tónině.


Dvě zóny – Dva světy!

Dalším prvenstvím, které si řada Prime může připsat na seznam úspěchů jsou dva oddělené výstupy pro zóny, kdy DJ může v odbavit místnost dalším playlistem, zcela nezávisle na hlavním výstupu. 

Prime 4 je vybaven 4 USB porty, 1 slotem pro SD kartu a také 2,5‘‘ slotem/“lůžkem“ pro harddisk se SATA konektorem. Současně je možné Váš set nahrávat a uložit na libovolné z výše zmíněných paměťových médií. 

 

Modelujte zvuk a deformujte  obraz

Systém Prime 4 je vybaven 14ti integrovanými digitálními efekty, které lze pomocí třech parametrů instantně upravit pro lepší splynutí s vašimi mixy. Současně zde pro všechny 4 kanály máte k dispozici také tradiční Denon DJ Sweep FX jednotku a filtry. Na zadním panelu naleznete také rozhraní StagelinQ  umožňující propojení s vizuálními protokoly partnerských aplikací Soundswitch, Timecode a Resolume.

 

Navrženo pro touring, připraveno na výkony

Systém Prime 4 navazuje na více než 25 let zkušeností z vývoje a výroby prémiových nástrojů pro profesionální DJing. Robustní mechanické provedení společně se špičkovým 24-bitovým zvukem definuje téměř chirurgickou kvalitu celého zařízení.

 

Vlastnosti:

 • 4-Deck standalone Engine Prime DJ systém
 • 10‘‘ barevný dotykový displej s podporou gest
 • dva nezávislé  XLR výstupy pro dělení na zóny
 • vestavěný 2,5“ Sata slot/“lůžko“ 
 • 6‘‘ mechanicky odolný kovový jog wheel s centrálním LCD HD displejem
 • 4 přiřaditelné vstupní kanály pro externí zdroje signálu
 • 2 mikrofonní XLR vstupy
 • podpora protokolu StagelinQ pro propojení s video/light designem
 • Podpora nekomprimovaných formátů  (FLAC, ALAC, WAV)
 • 24 bit
 • 4x USB port, 1x SD card slot

 

 

 

PRIME 4
DENON DJ

Profesionální standalone DJ systém, 4 kanály, dotykový 10‘‘ displej, Wi-Fi, 2,5" SATA slot, StagelinQ

48 597 Kč
(1 799,89 €)