První studiová sluchátka ADAM Audio Studio SP-5

02.10.2018


 

Firma ADAM Audio rozšiřuje své produktové portfolio o prémiová studiová sluchátka Studio Pro SP-5.

Studiový monitoring a firma ADAM Audio jsou mnoho let nedělitelnými prvky. SP-5 jsou uzavřená, circumaurální sluchátka pečlivě navržená pro exaktní reprodukci v širokém frekvenčním spektru od 8 Hz do 38 kHz. Jejich zvuková charakteristika je analyticky precizní a jsou navržená pro uspokojení těch nejpřísnějších kritérií pro monitoring a mixing.

Sluchátka jsou vybavena technologií S-Logic od firmy Ultrasone s měniči s prostorovým uspořádáním, které zohledňují přirozené akustické vlastnosti ušního boltce. Výsledkem je neobvykle přirozený poslech s realistickým prostorovým šířením zvuku, které je typické pro monitorovací stereo systém nastavený experty. Práce na Vašem mixu je na sluchátkách SP-5 snadnější než se sluchátky, jejichž měniče jsou namířeny přímo do sluchovodu.

Technologie S-LOGIC vyžaduje výrazně nižší SPL pro subjektivně stejnou hlasitost klasických sluchátek a redukuje tak nežádoucí zkreslení a únavu z vysoké poslechové hlasitosti. Představují tak ideální volbu pro dlouhé mixovací sezení. Velký důraz byl kladen také na pohodlné nošení, kdy design a konstrukce hlavového mostu definuje komfort během dlouhých nocí ve studiu.

Firma ADAM Audio vyvinula SP-5 ve spolupráci s bavorskou firmou Ultrasone, která patří mezi největší evropské výrobce profesionálních sluchátek. Ultrasone je autorem celé řady inovací, požádala o více než 60 patentů a ve svých sluchátkách uplatňuje jedinečné aspekty ochrany zdraví.

Společnost V roce 1997 vyvinula první stíněná sluchátka s technologií nízkých emisí ULE, která snižuje rizikové nízkofrekvenční elektromagnetické emise až o 98%. Další oceněnou technologií je pak výše zmíněný systém přirozeného prostorového zvuku S-Logic.

Sluchátka hrdě nesou nálepku „Made in Germany“ a jejich pečlivě nastavená zvuková charakteristika zrcadlí signifikantně precizní zvuk studiových monitorů ADAM Audio.

 „Jsme velice spokojeni s výsledkem spolupráce s naším novým partnerem. Bylo tak možné doplnit náš katalog o první profesionální studiová sluchátka značky ADAM Audio, které s chirurgickou přesností reprodukují zvukový materiál a neunavují ani během delších poslechových sezení.“ Vysvětluje CEO společnosti ADAM Audio, Christian Hellinger.

STUDIO PRO SP-5
ADAM Audio

profesionální uzavřená studiová sluchátka, Ultrasone S-LOGIC, 0,29 kg

13 990 Kč
(542,25 €)