Neutrik

Informace o předním výrobci audio příslušenstvíNeutrik je mezinárodní korporace s přibližně 40 léty zkušeností a know-how ve výrobě elektrických a elektronických propojovacích produktů a systémů. Firma byla založena v roce 1975 Bernhardem Weingartnerem a majiteli NeuElektrik AG, Gebhardem Sprengeem a Josefem Gstoehlem. Původní myšlenka byla a stále je vytvářet inovativní produkty využíváním nejnovějšího know-how v oblasti mechaniky a elektroniky. V současnosti jsme na špici ve vývoji, výrobě a marketingu audio, koaxiálních, výkonových a kruhových konektorů. Naším hlavním cílem je být „o krok napřed“, to jest rozumět budoucím potřebám trhu ještě dříve, než se stanou očividnými a vyhovět požadavkům ještě dříve, než nastanou.
Náš audio sortiment zahrnuje konektory XLR, jacky, reproduktorové konektory, přepojovací pole a propojovací systémy pro vláknovou optiku. Velké množství patentů a licencí od počátků v roce 1975 je důkazem inovačních a tvůrčích úspěchů firmy Neutrik. Firma Neutrik je oddána tomu nejlepšímu v inovaci, celkové kvalitě založené na ISO 9001-2008 a dobrých vztazích se zákazníky.


 
KONTINUITA – SPOLEHLIVÝ PARTNER
V současném rychle se pohybujícím světě se Neutrik soustředí na udržitelné koncepty, dlouhodobé vztahy a spolehlivé sliby. To, co nám přineslo úspěch, je neustálá inovace, důmyslné vynálezy a soustavná orientace na zákazníky. Naše produkty určují standardy již více, než 30 let. Dnes stejně jako v minulosti se vyznačujeme schopností přijímat změny, identifikovat požadavky zákazníků a trendy na trhu a vycházet jim vstříc. Budoucnost naší firmy je založena na naší úspěšné minulosti. Zůstáváme firmou, kterou každý zná a na kterou spoléhá. Neutrik je více, než jen dodavatel – je to spolehlivý partner, jehož jméno je synonymem pro inovativní řešení, nejvyšší kvalitu a kontinuitu.
 


INOVACE – VŽDY O KROK NAPŘED
Naše inovace vychází z naší souhrnné dlouhodobé zkušenosti. Neutrik tradičně využívá inteligentní technologie, nejmodernější materiály a standardizované procesy. Z našich vizionářských idejí neustále vychází nové produkty a řešení, které určují nové standardy na celém světě, což je doloženo našimi nesčíslnými patenty. Díky našemu trvalému úsilí v oblasti výzkumu a vývoje budeme i nadále našim zákazníkům nabízet inovativní produkty s přidanou hodnotou.
 

 

 

KVALITA – TRVALÁ PŘIDANÁ HODNOTA
Pečlivě školení zaměstnanci, nejmodernější výrobní provozy a standardizované pracovní postupy zaručují prvotřídní kvalitu. Každý produkt, který odesíláme našim zákazníkům, splňuje nejpřísnější nároky na funkci i spolehlivost. Použití materiálů vyšší kategorie a aplikace osvědčených výrobních procesů zahrnujících neustálé výrobní i výstupní testy garantuje soustavně vysokou úroveň kvality. Náš moderní systém řízení s jasně definovanými pracovními postupy, pečlivou kontrolou kvality a stálým zdokonalováním všech procesů je zárukou spokojenosti našich zákazníků. Spojení spolehlivosti, inovace a prvotřídní kvality představuje pro naše zákazníky hmatatelný přínos

 

 

 

Odkazy:
Stránky výrobce
Sortiment výrobce
Facebook
Youtube kanál