Akiyama

Informace o předním výrobci profesionálního audiovybavení


Akiyama

Naši firmu charakterizuje vášeň, naše práce je plně založena na etických a profesionálních hodnotách a na naší technické expertíze.
Inovativní produkty využívající nejmodernější technologie, rozsáhlá nabídka midi kontrolérů, nejnovější příslušenství pro DJ, nejdynamičtější reproduktory… Zkrátka nabízíme široký sortiment produktů pro náročné požadavky dneška.
A za vším stojí náš tým: skupina profesionálů pracujících, vyvíjejících a inovujících s cílem nabídnout ty nejlepší produkty s prověřenou kvalitou, nejnovější technologií a nejlepším servisem.
Výsledkem toho všeho je naše stále rostoucí role v náročném sektoru DJ a profesionálního audia. Za to vděčíme především trvalé důvěře, kterou naši zákazníci prokazují firmě Akiyama po celou dobu její existence.
 
Cíl
Akiyama se specializuje na profesionální vybavení pro DJ. Nejnovější modely přináší nejspolehlivější technologie těm nejnáročnějším DJ a umožňují jim tak rozvíjet jejich umění a vytvářet ty nejlepší produkce. Naší hlavní hybnou silou je úsilí poskytnout DJ nástroje, které podpoří jejich kreativitu. S touto motivací se Akiyama vydala na cestu hledání a vytváření inteligentních řešení pro náročné požadavky současných profesionálních DJ.
 
Profil firmy
Akiyama byla založena v roce 1986 a v současnosti má sídlo na okraji Barcelony.
Akiyama je dynamická společnost s mladým personálem, který má blízko ke světu DJ a vysokou míru odhodlání pro vývoj produktů a technologii výroby. V Akiyamě jsme si plně vědomi, že pouze pokud se budeme plně věnovat těmto oblastem, můžeme být konkurenceschopnou globální značkou nabízející vysoce kvalitní a vysoce funkční produkty pro DJ a další zvukové profesionály na celém světě.
 
Inovace
Pohled na nové technologie a procesy podpořený neustálým hledáním inovací přináší „poněkud nekonvenční nápady inspirující DJs k ještě větší kreativitě“.
Tuto posedlost inovacemi kombinujeme se zásadou „udělat to správně hned od začátku, jakmile přijde první nápad“. To je základ kvalitativních procesů ovlivňujících celou firmu i jeden z důvodů, proč si mnoho profesionálů zvolilo právě naše produkty.
 

 

 

 

Odkazy:
Stránky výrobce
Sortiment výrobce

Youtube kanál
Facebook