Výrobce B&W

Informace o předním výrobci přepravních obalů

B&W

Firma B&W North America Inc. byla založena v říjnu 2008 jako dceřinná společnost firmy B&W International.
B&W International je synonymem pro důmyslně řešené přepravní obaly nejvyšší kvality, funkčnosti a estetiky. Naše inovativní produkty dodávané do celého
světa vyvíjíme v německém Ibbenbürenu. Výroba probíhá výhradně podle německých standardů kvality v B&W Jiaxing v Číně.
B&W International má původ ve firmě bwh Spezialkoffer GmbH a od roku 1998 nabízí svým klientům z oblasti průmyslu, obchodu i služeb unikátní a neustále se rozšiřující know-how při řešení nesnadných zadání.
 
Naším cílem je pečlivě naslouchat, rozumět a následně vyvíjet dobře přizpůsobené, vysoce kvalitní, spolehlivé a estetické produkty plně vyhovující vašim individuálním požadavkům.
Transportní kufry a obaly od B&W nejsou pouhou přepravní pomůckou, jsou vyrobeny proto, aby vás inspirovaly a aktivovaly. To je cílem naší práce, zdrojem naší motivace a předmětem naší vášně.
 
Jste vizuálně orientovaní a potřebujete optimálně chránit svůj produkt? Obojí bereme do úvahy, takže u nás najdete přesně to řešení, které hledáte. Ať už jde o kufry pro profesionální přístroje či nástroje, důvtipně řešená vodotěsná outdorová pouzdra nebo bezpečné transportní obaly pro jízdní kola, B&W International má řešení pro vás. Naše robustní, variabilní a prvotřídní produkty jsou už řadu let dostupné výhradně ve specializovaných obchodech v Německu a 16 dalších evropských zemích.
Nevolte kompromis – vždy spoléhejte na jedinečnou špičkovou kvalitu. Spolu s B&W můžete říci: „Jsem to, co nosím.“

 

 

 


Odkazy:
Stránky výrobce
Sortiment výrobce
Youtube kanál