Decksaver

Informace o předním výrobci profesionálního audio příslušenství

Decksaver

Firma Decksaver vyrábí kryty pro ochranu DJského vybavení, syntezátorů a profesionálního zvukového vybavení. Naše výrobky lze nalézt v těch nejvytíženejších studiích, zkušebnách a na nejprestiženějších akcích po celém světě.

Doma, na turné nebo v klubech je vaše vybavení vystavováno těžkým podmínkám. Vlhkost, prach a nečistota mohou kdykoliv způsobit škodu v řádech tisíců. Hardware je křehký a jeho oprava je velmi nákladná. Jednou položíte nápoj na nesprávné místo a můžete si tím způsobit velice nepříjemný den.

Naším úkolem je ochrana zařízení před nepříznivými provozními podmínkami. Vyrábíme jednoduché, ale trvanlivé kryty, které padnou jako ulité a zpevní všechny ovládací prvky. Současně také nechybí místo pro kabely. Naše výrobky jsou testovány od hlavy až k patě - Decksaver kryty jsou pevné, spolehlivé a bezchybně zpraované na té nejlepší úrovni.

Již 45 let se věnujeme výrobě, designu a konstrukci našich výrobků. Používáme nejnovější polykarbonátový materiál využívaný na výrobu neprůstřelných skel. Naše výrobky jsou nepostradatelné a šité na míru pro vaše zařízení – skvěle Vám padnou a chrání jako brnění. 

Jsou používány profesionály po celém světě – vyrobeno ve Velké Británii

 

 

Odkazy:

Sortiment výrobce
Stránky výrobce