Fenix

Informace o předním výrobci profesionálních stojanů

Fenix

FENIX, jak už sám název napovídá, se znovuobjevil v roce 2005 s kompletní proměnou image firmy, koncepce a budoucích projektů. FENIX si ponechal původní technický personál se dvacetiletou zkušeností a přidal k němu mladý a svěží vítr s cílem vycházet vstříc novým potřebám trhu. Díky našim zákazníkům FENIX pracuje v režimu konstantní inovace, což byl jeden z důvodů, proč jsme získali ocenění jako jedna z nejdynamičtějších a nejvíce konkurenceschopných firem na trhu. Mezi dalšími důvody nechyběla výroba špičkových, kvalitních a spolehlivých produktů nebo účinná a včasná podpora pro všechny naše zákazníky.
 
FENIX jako výrobce zaručuje:
- Kvalitu
- Technickou podporu
- Záruku přímo od výrobce

 
Všechny naše produkty prochází v procesu výroby přísnou kontrolou kvality, která z nás během krátké doby učinila jednu z vedoucích firem na trhu. Naše kvalita tak byla uznána na celonárodní i mezinárodní úrovni ve všech typech projektů souvisejících se zábavním a produkčním průmyslem (koncerty, společenské události, veletrhy, pódia, vybavení divadel a diskoték, TV vysílání, atd.).
Jako FENIX se specializujeme na vývoj, který vychází vstříc všem požadavkům našich zákazníků a poskytnutí výjmečné péče našim zákazníkům i produktům, které vlastní, tak, aby byla dosažena maximální míra spokojenosti.
 
Všechny naše produkty jsou vyráběny v naší továrně v Horno de Alcedo ve španělské Valencii, jsou certifikovány podle platných předpisů (CE2006/42) a odpovídají příslušným směrnicím (BGV C1, BGG 912).

 

Odkazy:

Stránky výrobce
Sortiment výrobce

Facebook