GLP

Informace o předním výrobci světelné techniky 
Americká sekce GLP sídlí v Kalifornii na předměstí Los Angeles a má na starosti veškerý prodej a podporu v Severní a Jižní Americe. Na rozloze překračující 11000 čtverečních stop má GLP US rozsáhlý sklad kompletního sortimentu GLP i předváděcí prostory, kde si návštěvníci mohou produkty prohlédnout a vyzkoušet. Plně vybavené technické oddělení se skladem náhradních dílů a kvalifikovaným personálem se stará o záruční i pozáruční podporu produktů tak, aby zákazníci mohli mít jistotu, že jejich světla jsou v tom nejlepším pořádku.
Spolu s inteligentními světly GLP distribuuje GLP US také kreativní video produkty G-LEC, kompletní sortiment Cosmic Truss a vlastní značku stacionárních LED světel, Scenex Lighting
 
GLP German Light Products GmbH
Udo Kuenzler byl vždy nadšencem, kterého fascinovala osvětlovací technika, což v roce 1994 vyústilo v založení firmy GLP German Light Products Inc.
GLP se sídlem v Karlsbadu v jižním Německu je přední výrobce špičkové osvětlovací techniky.
Díky své tvrdé práci se firma GLP stala zavedenou a respektovanou značkou a v poslední době se drží na špici v LED osvětlovacích technologiích pro zábavní průmysl.
 
Naše oceněná řada Impression se díky své všestrannosti a množství funkcí stala celosvětovým standardem. GLP neustále rozšiřuje svůj sortiment zahrnující špičkové kontroléry, řešení pro osvětlení architektury i rostoucí segment LED světel. Firma GLP je pevně odhodlána poskytovat designérům nejmodernější technologie, které je nenutí k uměleckým kompromisům a které jsou zároveň šetrné k životnímu prostředí.
V toce 2009 firma GLP koupila německou firmu G-LEC, první firmu, která přišla s konceptem poloprůhledných video obrazovek již v roce 2000. V roce 2009 firma GLP dále expandovala v globálním měřítku a založila pobočku v USA v Los Angeles, v následujícím roce 2010 pak i v Hong Kongu.
Jsme hrdi na to, že hybnou silou naší technologie je neustálý dialog s našimi zákazníky přinášející inovace, které vždy překračují očekávání.

 

 

 

Odkazy:
Stránky výrobce
Sortiment výrobce
Facebook