Tasker

Informace o předním výrobci profesionálních kabelů

Tasker

 

ZKUŠENOST
Tasker je jednou z předních firem v Evropě, s více, než třicetiletou zkušeností ve výrobě a distribuci kvalitních kabelů pro elektroniku a profesionální zvuk.

 

VÍCE NEŽ 1000 TYPŮ KABELŮ
Díky průběžným investicím do výrobních technologií Tasker vyrábí více, než 1000 typů kabelů pro nejrůznější aplikace. Tasker je tak schopen vyhovět různým potřebám a požadavkům zákazníků a uživatelů.

KVALITA VÍTĚZÍ
Úspěch firmy Tasker vždy vycházel z vysoké kvality výroby uznávané na celém světě. Ta je spolu se zákaznickou a technickou podporou základem pro trvalý růst výroby i obchodu.

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
Zakázková sekce výrobního oddělení je schopná vyrobit speciální kabely podle zadání zákazníka. Minimální odběr začíná na 2000m a výrobní lhůta nepřekročí 30-40 pracovních dní.

CERTIFIKOVANÁ PRODUKCE
Dalším krokem k dosažení „totální kvality“ byla v roce 1998 certifikace ISO 9002, která zaručuje transparentnost všech firemních procesů od výroby po prodej.

TECHNICKÁ PODPORA
Konkrétním požadavkům a dotazům zákazníků se věnuje oddělení technické podpory.

VIDITELNOST
S produkty Tasker je možné se setkat u mnoha prodejců, v řadě odborných časopisů a v reklamních kampaních na celém světě.

VÝZKUM A VÝVOJ
Výroba produktů Tasker neustále expanduje a vždy je připravena reagovat na požadavky trhu s důrazem na inovativní řešení, použití moderních materiálů a dosažení vysoké kvality, efektivity a spolehlivosti.

 

Odkazy:

Stránky výrobce
Sortiment výrobce