Vzdělávací web EAW umožňuje uživatelům získat informace kdykoliv a odkudkoliv

15.09.2020

Online zdroj poskytuje školení, návody a odpovědi na často kladené otázky

Jelikož se online zdroje v dnešní době stávají nedílnou součástí pracovních procesů, vytvořila společnost Eastern Acoustic Works (EAW) pro uživatele svých produktů speciální vzdělávací webové stránky.
Na adrese education.eaw.com mohou zákazníci najít podrobná školení, výukové programy, odpovědi na nejčastější dotazy a znalostní podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

„Cílem webu EAW Education je zpřístupnit profesionálům v oblasti zvuku informace nezbytné pro pochopení, provoz a návrh zvukových systémů EAW,“ říká generální ředitel společnosti T.J. Smith.
Sekce „Training“ (školení) umožňuje uživatelům udržovat si zasvěcený přehled o nejnovějších technologiích EAW, například několikadílný úvod do technologie ADAPTive (Intro to ADAPTive Training), který je zakončen testem pro získání certifikátu, jehož držitel by se měl dobře orientovat v základech adaptivních ozvučovacích systémů.


Výukové programy k software Resolution

Naleznete zde podrobné videonávody k produktům (adaptivní systémy Anya, Anna, Otto, systém Radius aj.) a software EAW včetně SW Resolution a EAWmosaic. Výukové programy zahrnují návrh systému, jeho nastavení a spuštění, práci v online režimu a export nastavení.
V sekci “Knowledge Base” (znalostní databáze) lze najít informace a často kladené otázky o všech produktových řadách EAW. Další informace vám sdělí pracovníci technické podpory na  adrese design@eaw.com.

O společnosti: Eastern Acoustic Works (EAW) navrhuje, vyrábí a prodává profesionální ozvučovací systémy (zahrnující reproboxy, procesory, zesilovače aj.), které přinášejí úspěch a rozvoj profesionálním ozvučovacím firmám po celém světě. Systémy EAW zajišťují rovnoměrné pokrytí každého poslechového místa auditoria výkonným a vysoce kvalitním zvukem.

 

 

RSX218
EAW

RADIUS aktivní subwoofer, 2x18" (3.0 V.C.), 1400W RMS, 69,4 kg

70 840 Kč
(2 724,62 €)

RSX208L
EAW

RADIUS aktivní line array, 2 x 8" + 2 x 1", 1500 W RMS, max.SPL 131dB, vyzařovací úhel: 120° x 12°

76 776 Kč
(2 952,92 €)